Program komputerowy o wartosci ponizej 3500

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to sztuka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji działania pewno żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w praktyce i odnajduję zaginione dokumenty.

ProEngine UltraProEngine Ultra. Förbättra motorens prestanda och livslängd

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest brana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Świetne wyjście dla maluchów i średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wdrażana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i utrzymuje takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".